Pređi na sadržaj stranice
Uživo/Online Uživo
Vremenska prognoza

CEDIS: Isključenja u više opština

| Postavio/la: Marija Mitrović

CEDIS: Isključenja u više opština

Nastavljaju se radovi na modernizaciji i revitalizaciji mreže.

Kako je saopšteno iz CEDISA-a, zbog planiranih radova na mreži, u utorak 20. avgusta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 8:30 do 15 sati: dio Golubovaca, dio Balabana, Odžino polje, Gošići i Mataguži;
– u terminu od 08:30 do 17 sati: željeznička stanica “Bioči”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, željeznička stanica “Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah;
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Plavska, Vardarska i Kosovska ulica.

Danilovgrad
– u terminu od 09 do 18 sati: Bare Šumanovića, Šobajići, Mijokusovići, Ostrog, Mandići, Boronjina, Kupinovo, Motel „Sokoline“, Viš i Donji Rsojevići;
– u terminu od 07 do 12:30 sati: Plana, Begovine, Strahinjići i Kovinić;
– u terminu od 07 do 12:30 sati: Novo Selo, Suk i Mamućevina – kratkotrajna isključenja u navedenom terminu;
– u terminu od 08 do 15 sati: Kokotovac, Podglavice i Maljat;
– u terminu od 08 do 15 sati: Šume Bećirovića, Sušica, Kosić, Farmont, Betonjerka, Mamućevina, Jastreb, Koljat i dio Lazina – kratkotrajna isključenja u navedenom terminu.

Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo, Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

Nikšić
– u terminu od 08 do 18 sati: Savino brdo, Okolišta, Zagora, Tospude, Trešnjevo, Repetitor (Krotinja) i Rokoči;
– u terminu od 08 do 16 sati: dio Vidrovana, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje i Praga;

Plužine
– u terminu od 13:30 do 17 sati: Šume, Goransko i Sinjac, Pivski Manastir, Plužine, Seoca, Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo – Ribnjak, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Ravno, Nova bolnica, Rosulja i Samački hotel;
– u terminu od 08:30 do 16:30 sati: Unač, repetiror – Unač, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lica,
Pišče, Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje i Mala Crna Gora.

Herceg Novi
– u terminu od 07 do 15 sati: Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Kameno, Žlijebi i Ubla;
– u terminu od 08 do 10 sati – Baošići.

Berane
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – selo Kaludra (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu);
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – dio sela Dolac;
– u terminu od 17 do 19 sati – Vojna fabrika;
– u terminu od 08 do 11 sati – seosko područje Opštine Berane;
– u terminu od 08 do 16 sati: Petnjik, Dapsići, Luge, Kaludra, Rovca, Donja Rženica, Tmušići i planinski prevoj – Lokve.

Rožaje
– u terminu od 08 do 16 sati – područje Opštine Rožaje – korisnici koji se napajaju sa TS 35/10 kV „Rožaje“ i TS 35/10 kV „Zeleni“;
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – selo Jablanica.

Plav
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – dio sela Pepići.

Pljevlja
– u terminu od 10 do 18 sati: Hoćevina, Šljivansko, Trnovice, Hodžići i Pliješevina.

Šavnik
– u terminu od 10 do 18 sati: Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica, Pošćenje, Petnjica;
– u terminu od 10 do 18 sati: Timar, Slatina, Mljetičak i Dobra Sela.

Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 09 sati: Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac i Požeginja
– u terminu od 9 do 18 sati: Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo i Kanje.

Kolašin
– u terminu od 08 do 17 sati: Bijeli Potok, Izlasci, Drcka, Đekići, Dulovine, Skrbuša, Mateševo, Jabuka, Drndari, Vraneštica, Vukićevića Lug, Jasen, Bare Kraljske, Durutovac, Suvi Val, Sunga, Padež i Planinica.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE
Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Berane (od 19. do 23. avgusta)
– Šekular, Glavaca, Vuča, Jelovica, Lukin Vir i Kurikuće.

Bijelo Polje (od 19. do 23. avgusta)
– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Čabarkape, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Sutivan – škola, Donja i Gornja Orahovica, Unevina, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Koke Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir Donji i Gornji, Šolje, Jablanovo i Požeginja.

Šavnik (povremeno od 19. do 23. avgusta)
– Rudo Polje, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje, Duži, Komarnica, Kozarica, Pošćenje, Petnjica, Mokro i Gradac.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

NOVA BROJILA
Nova elektronska brojila od ponedeljka 19. avgusta do petka 24. avgusta, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

Plav 20.08.
– Korita, dio naselja Meteri i Racina;
– ul. Ređžepagića, naselje Šlama i dio naselja Završ.

Berane 20.08.
– dio gradskog jezgra.

Berane 19. – 24. 08.
– Gimnazija;
– Njegošev trg.

Šavnik 22. – 23. 08.
– Mokro;
– Kruševice.

U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

Ostavi komentar

0/300