24.04.

14° / 9°

25.04.

14° / 9°

Majstorska asistencija Van Persija na utakmici legendi Sitija protiv tima Premijer lige

Tag Video

Na Etihadu se trenutno igra utakmica između legendi Mančester Sitija i tima zvijezda Premijer lige, a rezultat je 1:1.

Siti je poveo golom Martina Petrova već u 2. minutu, a izjednačenje je stiglo u 30. minutu kada je Van Persi sjajnom asistencijom uposlio Robija Kina koji je pogodio za 1:1.

Ekipe su počele meč u sljedećim sastavima:

Manchester City: Hart, Zabalteea, Toure, Lescott, De Jong, Nasri, Ireland, Silva, Wright-Phillipos, Aguero, Petrov

All-Stars tim Premier lige: Van der Sar, Neville, Carragher, Carrick, Cole, Arteta, Butt, Scholes, Giggs, Keane, van Persie.