22° / 11°

29.04.

24° / 14°

Druga liga: Dečiću bod, Drezga slavila u Plavu

Lider šampionata, Dečić osvojio je bod, dok je drugoplasirano Jezero doživjelo poraz u sedmom kolu Druge crnohorske lige.

Dečić je u Tivtu igrao sa Arsenalom neriješeno 3:3.

Sva tri pogotla za ekipu iz Tuzi postigao je Ivan Knežević u 19, 45. i 72. minutu.

Strijelci za Arsenal bili su Lazar Pajović u 16. i Ivan Kotarac u 42, kao i Radoš Dedić, koji je postigao autogol u 27. minutu.

Drezga je u Plavu pobijedila Jezero 2:1, golovima Nikole Pavkovića iz jedanaesteraca, u 25. i 69. minutu.

Jedini pogodak za plavski tim postigao je Edis Redžepagić u 31. minutu.

Pobjede u ovom kolu upisali su i fudbaleri Mornara i Otrant-Olimpika.

Mornar je na trening kampu Fudbalskog saveza savladao Bokelj 1:0, pogotkom Marka Kažića u 31 minutu.

Otrant-Olimpik je u u Rožajama slavio protiv domaćeg Ibra 2:1.

Vođstvo domaćinu donio je Žarko Vilotijević u 37. minutu.

Izjednačio je Anđelo Rudović u 81, a isti igrač, tri minuta kasnije, bio je strijelac odlučujućeg, drugog pogotka.

Bez pobjednika i golova završen je duel u Bijelom Polju, između Jedinstva i Lovćena 0:0.

Dečić je, nakon sedmog kola, vodeći na tabeli sa 17 bodova i ima dva više od drugoplasiranog Jezera.

Jedinstvo je treće sa 12, dok je na četvrtom mjestu Drezga sa 11 bodova.