11° / 8°

22.04.

13° / 7°

Goleada u remiju Crne Gore i Jermenije

Omladinska reprezentacija Crne Gore remijem sa Jermenijom završila je nastup na turniru preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

U trećem kolu grupe 1 viđena je goleada - 3:3, u kojoj su ,,sokoli“ vodili sa 2:0 i 3:2. Ipak, protivnik je u oba navrata uspio da se vrati u meč.

Dva gola za ekipu Milorada Pekovića postigao je Ivan Vukčević, dok se jednom u listu strijelaca upisao Milan Vukotić.

- Utakmica sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom smo mi bili mnogo bolji, dali dva gola, a mogli još najmanje tri. U drugom dijelu, pogotovo prvih deset minuta, kao da je na teren izašla druga ekipa. U periodu kada smo prmili dva gola djelovali smo potpuno rastrzano i dekoncetrisano. Kasnije smo se malo stabilizovali, pokušali sa izmjenama da unesemo preokret. Sedam minuta prije kraja smo uspjeli da povedeno, ali opet nedostatak koncetracije nas je koštao trećeg gola koji smo primili, kazao je selektor Peković.

Crna Gora je turnir završila na trećem mjestu, iza Turske i Bugarske, a ispred Jermenije.

JERMENIJA - CRNA GORA 3:3

Sportski kompleks ,,Arslan Zeki Demirdž“, Manavgat.

Sudija: Balaž Berke (Mađarska).

Strijelci
0:1 - Ivan Vukčević 9', 0:2 - Ivan Vukčević 23', 1:2 - Žirajrj Šagojan (p) 49', 2:2 - Žirajrj Šagojan 51', 2:3 - Milan Vukotić 85', 3:3 - Gevorg Tarahčjan 88'