25.04.

16° / 8°

T1. CFL: Poraz Iskre u Radanovićima, remi u Petrovcu

Odigrana su tri meča 19. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Grbalj je kod kuće savladao Iskru 3:1, Kom je pred domaćim navijačima pobijedio Zetu 1:0, dok pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Podgorice, 1:1.

Posljednjeplasirani tim na tabeli do druge pobjede ove sezone vodili su Boban Đorđević u 11, Aleksandar Macanović u 39. i Dejan Račić u 72. minutu. Jedini pogodak za Iskru postigao je Ivan Vukovićž u 68. minbutu.

Iznenađenje je priredio i Kom, koji je u poodgoričkom naselju Zlatica savladao Zetu 1:0. Odlučujući pogodak za četvrti trijumf Koma postigao je Žarko Popović u 52. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Podgorice, koji je završen 1:1. Podgorica je pšovela golom Anđelka Jovanovića u 10. minutu. Izjednačio je i postavio konmačan rezultat Boris Kopitović u 28. minutu.

Od 15 sati igraju Titograd i Sutjeska, a od 19 sati Budućnost i Rudar.