01.05.

22° / 14°

Sevilja u osmini finala, Marušić pocrvenio

Tag Video

Sevilja je prvi učesnik osmine finala Lige Evrope. Sevilja je na svom terenu uspjela da savlada Lacio rezultatom 2:0, pa se ukupnim rezultatom 3:0 plasirala u narednu fazu.

Prvi gol na ovom meču smo vidjeli nakon greške Sergeja Milinković-Savića, srpski fudbaler je dodao loptu Ben Jederu koji je krenuo ka golu protivnika, dodao do Sarabije koji je šutirao, golman Lacija Strakoša je odbio loptu do Ben Jedera koji pogađa za 1:0.

U nastavku je Lacio krenuo šansom preko Aćerbija, potom je imao i igrača više (drugi žuti Vaskeza) što je bio tračak nade koji je donekle ugašen kada je naš Adam Marušić dobio direktan crveni karton u 71. minutu.

Kada je Sarabia postigao gol (maestralna asistencija Navasa i rutinska egzekucija Sarabije), sve nade Lacija su i definitivno bile ugašene.