24° / 16°

01.05.

22° / 14°

Deportivo blizu povratka u Primeru

Fudbaleri Deportiva ostvarili su pobjedu u prvoj utakmici baraža za popunu Primere pošto su u La Korunji savladali Malagu sa 4:2.

Nije dobro krenulo po domaćina koji je primio gol u 18. minutu, koban po Munira bio je Luis Hernandez.

Tri minuta kasnije na drugoj strani odgovorio je Karlos Fernandez sa penala, ali je gost iz Malage na odmor ipak otišao sa prednošću pošto je Ontiveros postigao pogodak u 37. minutu meča.

U drugom poluvremenu uslijedio je totalni preokret Deportiva, prvo je Pedro izjednačio u 56, da bi sedam minuta kasnije Fernandez drugim golom na meču donio veliku radost svojoj ekipi. Trijumf domaćina potvrdio je Borha u 78. minutu meča.

Revanš u Malagi igra se u subotu od 21 sat.