10° / 6°

Bili su tako blizu...

Tag Video

Fudbaleri LA Galaksija sinoć su poraženi u gostima od Kolorado Rapidsa sa 2:1.

Domaći su poveli u 79. minutu preko Bassetta, ali samo tri minuta kasnije Galaksi je poravnao na 1:1 preko Gonzalesa.

Međutim, u 85. minutu sudija je svirao penal za Kolorado što je izazvalo veliko nezadovoljstvo gostujućeg tabora. No, sudija nije promijenio odluku iako je mogao da traži i pomoć VAR-a. Na kraju Mezquida je bio siguran i pogodio je za konačnih 2:1.

Nevjerovatnu scenu vidjeli smo na kraju utakmice kada su dvojica navijača uspjela da utrče na teren.

Jedan od njih je htio da dođe do Ibrahimovića i baš kada je to uspio okliznuo se i samo pao pored Ibre.

Drugi je nekako uspio barem da se rukuje s legendarnim napadačem, ali su članovi obezbjeđenja okspresno i odlično reagovali, i brzo ih sklonili s terena.