23° / 14°

01.05.

20° / 15°

Ibra pogodio, Milan slavio

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti ekipu Kaljarija sa 2:0, u prvom meču 19. kola Serije A.

Rosoneri, koji ove sezone pružaju razočaravajuće partije, konačno su odigrali kvalitetnu utakmicu.

Doduše, domaći, nakon fenomenalnog starta prvenstva, vezali su četiri uzastopna poraza i sve su dalji od vrha tabele.

Na ovom susretu, prilike su se ređale u prvom, a golovi su padali u drugom poluvremenu.

Milan je konačno do vođstva stigao na startu drugog dijela, kada je u 46. minutu mrežu Olsena pogodio Rafael Leao.

Svojim prvim golom po povratku u redove crveno-crnih, konačnih 0:2 postavio je Zlatan Ibrahimović u 64. minutu.

U narednom kolu, Milan dočekuje Udineze, dok Kaljari gostuje Breši.