12° / 8°

26.04.

17° / 10°

Jovetiću desetak minuta u debaklu Monaka

Nisu fudbaleri Monaka imali snage da ponovo iznenade ekipu Pari Sen Žermena. Kneževi su ovoga puta poraženi na svom terenu rezultatom 1:4, a Stevan Jovetić odigrao je posljednjih desetak minuta za domaćina.

Već u 24. minutu dobar pas za Kilijana Mbapea od strane Anhela Di Marije, jedan od najboljih fudbalera na svijetu u ovom trenutku nije imao problema da savlada protivničkog golmana za 0:1.

Pred sam kraj poluvremena Kurzava pada u kaznenom prostoru, sudija pokazuje na bijelu tačku, a Nejmar je bio taj koji se prihvatio posla i pogodio za 0:2.

Sarabija je povisio na 3:0, a Bakajoko je u 87. minutu meča smanjio prednost.

PSŽ je potpuno dotukao Monako golom u nadoknadi vremena, ponovo ga je postigao nekadašnji igrač Monaka, Kilijan Mbape.