12° / 8°

25.04.

13° / 8°

Nevjerovatni Haland srušio PSŽ, Atletiko savladao Liverpul

Pobjedama Atletika i Dortmunda otvorena je osmina finala Lige šampiona. Madriđani su kod kuće savladali aktuelnog šampiona ekipu Liverpula 1:0 golom Saula u 4. minutu, Stefan Savić odigrao je cio meč za domaćina.

U Dortmundu nije bilo golova u prvom poluvremenu, na kraju trijumf Borusije nad PSŽ-om od 2:1 uz dva gola nevjerovatnog Halanda. Gol za goste postigao je Nejmar.

Za srijedu su zakazani okršaji Atalante i Valensije, kao i Totenhema i Lapjciga. Naredne sedmice igraju Čelsi - Bajern, Napoli - Barselona (utorak), kao i Real Madrid - Mančester siti i Lion - Juventus.

BORUSIJA DORTMUND - PSŽ 2:1 (0:0)