01.05.

22° / 14°

"Nijesmo odradili u potpunosti ono što smo planirali"

Rukomet

Rukometašice Budućnosti poražene su danas u Rostovu na Donu od istoimenog ruskog tima 24:22 (13:11), u utakmici drugog kola Glavne runde Lige šampiona.

"Rostov je bio bolji za dva gola u prvom poluvremenu našeg dvomeča. Spremali smo se za njih u situaciji kada smo znali da neće igrati Ana Vjahireva, ali ni u napadu, ni u odbrani nijesmo odradili u potpunosti ono što smo planirali. Najvažnije je da ima dosta prostora za napredak u našoj igri i vjerujem da ćemo kroz duele sa Brestom i Kopenhagenom, dostići nivo forme koji će garantovati da spremni dočekujemo Rostov u ''Morači'' i da možemo da im se revanširamo pred našim navijačima. Niijesmo imali dovoljno raspoloženih igračica i strpljenja da sprovodimo ono što smo dogovorili u napadu. U drugom poluvremenu smo odigrali odbranu koja njima manje odgovara i sveli ih na samo 11 golova, što je svakako pozitivna stvar. Nijesmo se adekvatno adaptirali na kriterijum suđenja, iako smo znali da se nešto ovako može očekivati. Ipak, nema dileme da će forma da ide uzlaznom putanjom i da imamo veliki prostor za napredak u nastavku sezone", kazao je trener Dragan Adžić.