13 °

max 17 ° / min 11 °

Petak

17.10.

17° / 11°

Subota

18.10.

17° / 9°

Nedjelja

19.10.

20° / 11°

Ponedjeljak

20.10.

18° / 10°

Utorak

21.10.

17° / 10°

Srijeda

22.10.

14° / 13°

Četvrtak

23.10.

19° / 13°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Tivat: Postavljeni bilbordi sa fotografijama uspješnih tivatskih srednjoškolaca

Društvo

Comments 0

Tivat: Postavljeni bilbordi sa fotografijama uspješnih tivatskih srednjoškolaca

Autor: Mirjana Dragaš

  • Viber

 U okviru akcije “Mi stvaramo lidere”, u dvorištu JU SMŠ “Mladost” u Tivtu postavljen je bilbord sa uspješnim tivatskim srednjoškolcima, nosiocima najprestižnijeg državnog priznanja, diplome “Luča“, za 2018/2019.

Akciju sprovodi, treću godinu za redom, Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja u saradnji sa SMŠ ,,Mladost” i Brand New Tivat, sa ciljem promovisanja uspješnih mladih ljudi iz Tivta.

Sa druge strane bilborda nalazi se fotografija mladih koji su u određenim oblastima ostvarili izuzetne rezultate. Javnosti su na ovaj način predstavljeni:

1.Maksim Kovačević - 3 zlatne, 1 srebrna i 1 bronzana medalja na državnim i međunarodnim gastronomskim takmičenjima

2.Angelina Radović - 2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzana medalja na državnim i međunarodnim gastronomskim takmičenjima

3.Božidar Radonjić -1 zlatna, 1 srebrna i 1 bronzana medalja na državnim i međunarodnim gastronomskim takmičenjima

4.Dragana Popović-  1 srebrna i 1 bronzana medalja na državnim gastronomskim takmičenjima

5.Mihailo Nedeljkov - 2 bronzane medalje na državnim gastronomskim takmičenjima  

6. Na Olimpijadi znanja  Anastasija Kovačević       osvojila je prvo mjesto iz biologije

7.Anja Jovanović    -  Ritmička gimnastika

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR