18 °

max 28 ° / min 17 °

Petak

12.09.

28° / 17°

Subota

13.09.

29° / 19°

Nedjelja

14.09.

27° / 19°

Ponedjeljak

15.09.

27° / 17°

Utorak

16.09.

26° / 15°

Srijeda

17.09.

26° / 17°

Četvrtak

18.09.

28° / 19°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Bar: Dinamit bačen na imanje porodice Đukić

Društvo

Comments 0

Bar: Dinamit bačen na imanje porodice Đukić

  • Viber
Na imanje Branislava Đukića u naselju Polje u Baru, sinoć oko ponoći bačena je eksplozivna naprava koja, nije nanijela nikakvu štetu, a jaka detonacija uznemirila je stanovnike tog mjesta.
Policija traga za počiniocima bombaškog napada, a pretpostavlja se da je dinamit eksplodirao u dvorištu porodične kuće Đukića, piše portal Vijesti. 
 
"Na lice mjesta je odmah izašla dežurni tužilac Osnovnog dežurnog tužilaštva Bar Irena Rajković sa službenicima Centra bezbjednosti Bar, a jutros je došao i vještak za požare, eksplozije i havarije Radovan Popović. Izviđaj je u toku, a nakon vještačenja znaćemo koja je vrsta eksploziva upotrijebljena", saopštio je Radovan Đurišić, portparol Osnovnog državnog tužilaštva Bar.
 
"U šoku smo, bili smo u dnevnoj sobi, kada je ekslodiralo u dvorištu nekih sedam, osam minuta iza ponoći. Nije nam nanijeta šteta, ali, ovo nas je uzdrmalo, nemamo ni sa kim nikakvih problema", saopštila je porodica Đukić.
 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR