Shodno naredbi sudije za istragu Osnovnog suda u Danilovgradu, policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Danilovgrad izvršili su pretres stana i drugih prostorija koje koristi N.R. (46) iz Podgorice, u mjestu Daljam u Danilovgradu.
Kako je saopšteno iz Uprave policije, prilikom pretresa, policija je pronašla pištolj marke “CZ” kalibra 9 mm sa dva rezervna okvira, 67 komada municije različite vrste i kalibra, okvir od automatske puške, kao i bunt sporogorećeg štapina.
"Ovo lice je dovedeno u službene prostorije Odjeljenja bezbjednosti Danilovgrad gdje su od njega prikupljena obavještenja na zapisnik, dok je sa događajem upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici.
Po nalogu postupajućeg tužioca N.R. je lišen slobode zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija, dok će protiv njega biti pokrenuti i odgovorajući postupci shodno Zakonu o oružju", ističe se u saopštenju.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR