17 °

max 17 ° / min 8 °

Srijeda

29.10.

17° / 8°

Četvrtak

30.10.

18° / 9°

Petak

31.10.

20° / 13°

Subota

01.11.

21° / 14°

Nedjelja

02.11.

21° / 14°

Ponedjeljak

03.11.

19° / 14°

Utorak

04.11.

16° / 10°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Požar u radnji turskog državljanina u Herceg Novom

Izvor: Novski portal

Hronika

Comments 7

Požar u radnji turskog državljanina u Herceg Novom

Izvor: Novski portal

Autor: Antena M

  • Viber

Nešto prije dva sata poslije ponoći građani su prijavili da je izbio požar u radnji-suvenirnici ispod hercegnovske Sat kule, prenosi Novski portal.

Iz Službe zaštite i spašavanja su nezvanično kazali za taj medij da je vlasnik radnje turski državljanin.

“Požar je oko 2.20 h lokalizovan. Bile su na mjestu događaja dvije ekipe, šestorica naših vatrogasaca. Nije niko povrijeđen, vatra se nije proširila na okolni prostor i knjižaru. Šteta je velika, jer tu je bio širok prodajni program suvenira, ukrasa…”, kaže za Novski portal rukovodilac Službe zaštite i spašavanja, Zlatko Ćirović.

Službenici policije vrše uviđaj. Kako javlja RTCG, ekipa koja dolazi iz Podgorice će utvrditi da li je požar podmetnut. 

Komentari (7)

POŠALJI KOMENTAR

TIVAT58

Da, svi fasisti idu van iz crnogorske skupstine i vlade. Crnogorci se trebaju vratit da ce upravljat svoju u CG.

Komšija

Dali je Nebojša Medojević prije 2 nedelje 14.10.2025 nenamjerno najavio početak akcije i hajku protiv “turaka” tj islamizacije Crne Gore u emisiji PRESS PLUS na ADRIA TV? Medo crta neprijatela i indirektno akciju u emisiji na djelu snimka na youtube od 1:11:30.

Jasno

Stidite se, dobjeglice! I vama je ova zemlja pružila hljeb i so, pitate li se kako ste joj zahvalili? Sram da vas bude. Sad progonite druge narode, taman kao što ste deportovali muslimane devedesetih.Ne znam ja, ali karma može biti nezgodna.