21 °

max 26 ° / min 15 °

Srijeda

17.09.

26° / 15°

Četvrtak

18.09.

27° / 11°

Petak

19.09.

30° / 16°

Subota

20.09.

30° / 17°

Nedjelja

21.09.

29° / 20°

Ponedjeljak

22.09.

28° / 20°

Utorak

23.09.

27° / 18°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Budva: Državljanke BiH turistima krale novčanike

Hronika

Comments 0

Budva: Državljanke BiH turistima krale novčanike

Autor: Antena M

  • Viber

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Budva su preduzimajući intenzivne aktivnosti na otkrivanju, rasvjetljavanju i procesuiranju krivičnih djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta, rasvijetlili dvije krađe izvršene na štetu državljana Sjeverne Makedonije i Bugarske, saopštili su iz Uprave policije.

- Naime, postupajući po prijavama oštećenih lica, policijski službenici su operativno-taktičkim mjerama i radnjama identifikovali i locirali lica S.H.(46) i D.S.(31) iz Sarajeva, državljanke Bosne i Hercegovine, koje se sumnjiče da su počinile krivična djela teška krađa, na drzak i organizovan način, navodi se u saopštenju.

Prilikom pregleda kod osumnjičenih je pronađen novac u iznosu od 920 eura, za koji se sumnja da potiče iz izvršenja krivičnog djela.

- One su, kako se sumnja, krivična djela izvršile na način što su oštećenim licima koja su obilazila Stari grad u Budvi, iz torbi otuđile novčanike sa novcem i dokumentima. Po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru S.H. i D.S. su uz krivičnu prijavu lišene slobode. Službenici Odjeljenja bezbjednosti Budva nastavljaju sa aktivnostima na suzbijanju krivičnih djela i podizanju nivoa bezbjednosti tokom ljetnje turističke sezone, kako bi se domaćim i stranim turistima obezbijedio siguran i prijatan boravak na crnogorskom primorju, zaključuje se u saopštenju. 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR