01.05.

22° / 14°

Mbape oduševio sa dva sjajna gola

Tag Video

PSŽ je ubjedljivom pobjedom od 6:1 protiv Dinamo Drezdena počeo pripreme za novu sezonu.

Parižani su poveli već u 6. minutu sjajnim golom Kilijana Mbapea. U 18. minutu je već bilo 2:0 nakon što je Draksler na asistenciju Mbapea postigao gol.

PSŽ je ubrzo stigao i do trećeg gola, a desilo se to u 34. minutu, Mbape je postigao gol kroz noge golmana Dinama.

Već na samom početku drugog poluvremena, u 47. minutu mladi Artur Zagre je sjajno izigrao odbranu njemačkog tima i poslao loptu u mrežu za 4:0.

Peti gol je došao u 60. minutu nakon što je Postolaći sjajno reagovao nakon ubačaja za 5:0. Deset minuta kasnije je bilo 6:0, a strijelac je bio Adil Aoučiče.

Dinamo Drezden je u 76. minutu uspio da postigne počasni gol nakon što je Kone sa bijele tačke bio strijelac za konačnih 6:1.