12° / 8°

25.04.

13° / 8°

Barsa gubila pa razbila Betis

Fudbaleri Barselona ostvarili su prvu pobjedu u španskoj Primeri pošto su u drugom kolu savladali Betis sa 5:2 na Kamp Nou.

Nije dobro počelo po domaćina pošto je Nabil Fekir preciznim udarcem uspio da zatrese mrežu.

A onda je na scenu stupio Antoan Grizman.

Već kritikovani Francuz je u 41. minutu svojim golom pokazao zašto je doveden u Barselonu, da bi početkom drugog poluvremena u potpunosti preokrenuo rezultat na Kamp Nou svojim drugim pogotkom.

To kao da je dalo dodatnu snagu pulenima Ernestea Valverdea koji su zatim rutinski završili posao golovima Kristijana Perezea u 56. minutu i Đordija Albe četiri minuta kasnije.

U strijelce se zatim upisao i Arturo Vidal na asistenciju Grizmana u 77. minutu, da bi utješni pogodak za goste postigao Loren dva minuta kasnije.