25° / 14°

30.04.

25° / 16°

Senegal remizirao sa Brazilom u Singapuru

U prijateljskom susretu između Brazila i Senegala u Singapuru danas nije bilo pobjednika pošto su ekipe remizirale rezultatom 1:1.

"Karioke" su povele u devetom minutu kada su Gabrijel Žezus i Roberto Firmino odlično sarađivali, pa je napadač Liverpula lijepo prebacio golmana afričke selekcije.

Nije se Senegal predao u tim trenucima, čak je krenuo i mnogo ofanzivnije i takav pristup im se i isplatio.

Povukao je Mane loptu u kazneni prostor Brazila gdje je bio oboren, pa sudija nije imao drugog izbora nego da pokaže na bijelu tačku.

Siguran sa nje bio je Famara Didu u prvom minutu nadoknade vremena.

Uslijedila je nešto bolja igra izabranika Titea u drugom poluvremenu, međutim Brazilci nisu uspjeli da to i materijalizuju.