23° / 14°

01.05.

20° / 15°

Petrovac slavio na Starom aerodromu

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su danas u podgoričkom naselju Stari aerodrom od Petrovca 2:1, u 15. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Domaćin je poveo golom Vojina Pavlovića u 4. minutu.

Izjednačio je Miloš Kalezić u 48, a pobjedu gostujućem timu, četvrtu ove sezone, donio je Halil Muharemović u 64. minutu.

Pobjedu su ostvarili i fudbaleri Iskre, koji su na trening kampu Fudbalskog saveza savladali Podgoricu 2:1 i sa utakmicom više od Budućnosti preuzela čelnu poziciju na tabeli.

Ekipa iz Danilovgrada povela je golom Nikole Karaklajića u 44. minutu.

Izjednačio je autogolom Nikola Kumburović u 82, a deveti trijumf Iskri donio je Milan Đurišić u 89. minutu iz jedanaesterca.

Rudar i Zeta igrali su u Pljevljima 1:1. Domaćin je poveo autogolom Alfona Denisa Sopa u šestom minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat, šest minuta kasnije, Aleks Jamoa.

Duel Grblja i Budućnosti u Radanovićima odgođen je zbog kiše i lošeg terena.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 13 sati u Nikšiću, rivali će biti Sutjeska i Kom.