23° / 13°

29.04.

25° / 16°

Barsa se mučila sa Hetafeom na Kamp Nou

Fudbaleri Barselone pobijedili su na svom Kamp Nou ekipu Hetafea rezultatom 2:1 (2:0) u 24. kolu La Lige.

Barsa je poslije prvih 45 minuta vodila golovima Antoana Grizmana i Serhija Roberta, ali je u drugom spektaluran pogodak postigao Anhel Rodrigez, koji se prethodnih dana sve intenzivnije povezuje sa prelaskom na Kamp Nou.

Taj pogodak je poremetio igru Barselone, a samo pet minuta kasnije, odbrana sezone Ter-Štegena, koji je u jednom napadu Hetafea, poslije prekida, dva puta nevjerovatno intervenisao i sačuvao svoj tim.

I pored osvojena tri boda, igra Barselone zabrinjava, dok je Hetafe dokazao zbog čega je zasluženo treći na tabeli.