11° / 8°

22.04.

13° / 7°

Iskra uzela bod protiv Sutjeske, remi pod Malim brdom

Odigrana su tri meča 21. kola Telekom Prve fudbalske lige. U derbiju u Nikšiću nije bilo pobjednika, Sutjeska - Iskra 1:1.

Domaćin je poveo golom Dragana Grivića u 27. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Zoran Petrović u 59. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Petrovca i Zete 2:2, kao ni na meču Grblja i Podgorice 0:0.

Pod Malim brdom domaćin je golovima Igora Vukčevića u 2. i Petra Vukčevića u 9. minutu poveo 2:0.

Smanjio je Elom Kođo u 33, a konačan rezultat, dva minuta kasnije, postavio je Jovan Baošić.

Vodeća Budućnost u neđelju će ugostiti gradskog rivala, ekipu Koma (17.00), dok će u podgoričkom naselju Stari aerodrom rivali biti OFK Titograd i Rudar (15.00).