24° / 16°

01.05.

22° / 14°

Bolonja očitala lekciju Interu na Meaci

U okviru 30. kola italijanske Serije A Bolonja je odnijela bodove sa "Đuzepe Meace" i to nakon preokreta, bilo je 1:2 (1:0).

Poveo je Inter i to preko Lukakua koji je dočekao odbitak na par metara od gola i nije imao težak zadatak da pogodi za 1:0.

Rezultat se nije mijenjao do kraja poluvremena.

U drugom Sorijano dobija crveni karton, a u 62. minutu Lautaro Martinez ima praktično šansu da donese svom timu tri boda sa kaznenog udarca. Ipak, promašio je (Skorupski je odlično odbranio) i od tada kreću kola nizbrdo za Inter.

Juvara je uspio da izjednači rezultat u 74. minutu, dočekao je loptu na 16 metara od gola, opalio iz sve snage i pogodio - 1:1!

Nije bio kraj Interovim mukama jer je Bastoni dobio drugi žuti karton u 77. minutu, a tri minuta kasnije novi šok za neroazure.

Fantastična akcija Bolonje, Domingez je fantastično pronašao Beroua koji ne griješi za veliku pobjedu Bolonje!