24° / 14°

30.04.

25° / 15°

Lacio porazom ispao iz trke za Skudetom

Očajna igra Lacija se nastavlja. Oni su danas na svom terenu dočekali Sasuolo i izgubili su 1:2.

Poveli su domaći u 33. minutu utakmice, nakon fantastičnog prodora po desnoj strani Lazarija lopta dolazi do Alberta koji pogađa za 1:0.

Ipak, gosti dolaze do izjednačenja u 52. minutu, Raspadoriju kojem nije bilo teško da pošalje loptu u praznu mrežu.

Nije to bio kraj, Sasuolo uspijeva da postigne još jedan gol do kraja utakmice i to u 1. minutu nadoknade kada je Kaputo uspio da postigne gol nakon asistencije Ferarija.

Lacio je ovim porazom praktično izgubio sve šanse da ostane u trci za šampionsku titulu, posebno ukoliko Juventus uzme tri boda protiv Atalante.