12° / 8°

26.04.

17° / 10°

Poraz Lovćena na Cetinju

Košarkaši Lovćena poraženi su večeras na Cetinju od Novog Pazara 94:90, u utakmici 18. kola ABA druge lige.

To je deseti poraz cetinjskog tima, koji je u dosadašnjem dijelu regionalnog takmičenja ostvario i osam poraza.

Novi Pazar, koji je dobio i prvi međusobni duel (104:77), upisao je sedmi trijumf ove sezone.

Loša posljednja četvrtina, koju su izgubili sa 12 poena razlike, koštala je cetinjski tim povoljnijeg rezultata pred svojim navijačima.

Lovćen je u 35. imao prednost od pet poena (76:71), a dva minuta kasnije 81:77.

Uslijedila je serija od deset uzastopnih poena gostiju za vođstvo 87:81 u 39. minutu i pobjedu.