20° / 15°

Selektor Hrvatske: Igramo seljački rukomet, ovi crnci igraju pametnije od nas

Rukomet

Tag Video

Selektor rukometne reprezentacije Hrvatske Lino Červar imao je zanimljiv govor prilikom jednog tajm-auta u toku prijateljskog meča sa Katarom.

Vatreni su taj duel riješili u svoju korist sa 33:28, međutim, nisu igrali toliko dobro kao što rezultat to pokazuje.

Katar je praktično cio meč bio u prednosti, da bi tek u završnih deset minuta uspjeli da preokrenu i na kraju slave.

"Zašto igramo seljački rukomet? Koji k**ac im predajete loptu? Ovi crnci igraju pametnije od nas", burno je reagovao Červar nakon jednog tajm-auta u prvom poluvremenu.

Červar je poslije utakmice prokomentarisao igru svoje ekipe.

"Više me brine odbrana od napada. U prvom poluvremenu imali smo nekoliko tehničkih grešaka, brzali smo. Moramo da znamo da se takmičimo", rekao je Červar.

Reprezentacija Hrvatske se na Evropskom prvenstvom nalazi u grupi sa Srbijom, Crnom Gorom i Bjelorusijom.