Direktor podgoričkog Vodovoda, Aleksandar Nišavić, za Portal ETV izjavio je da su u požaru na području Pipera izgorjeli stubovi za struju i elektro-oprema koja napaja pumpnu stanicu.
Zbog toga nije bilo moguće obezbijediti vodu na postojećim hidrantima.
– Ovo bi gospodin Goran Janković trebalo dobro da zna, ali očigledno nije želio da saopšti važan dio u svom izlaganju – poručio je Nišavić, komentarišući izjavu bivšeg šefa podgoričke Službe zaštite i spašavanja koji je rekao da je Vodovod obustavio snabdijevanje vodom oblast Pipera i najavio krivičnu prijavu.
Kako je kazao Nišavić, nakon što je CEDIS uspostavio uredno snabdijevanje električnom energijom, sanirani su kvarovi izazvani požarom, te je u Piperima ponovo uspostavljeno uredno snabdijevanje i funkcionisanje hidrantske mreže.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR