24 °

max 31 ° / min 20 °

Četvrtak

17.07.

31° / 20°

Petak

18.07.

33° / 16°

Subota

19.07.

35° / 19°

Nedjelja

20.07.

37° / 21°

Ponedjeljak

21.07.

39° / 24°

Utorak

22.07.

40° / 25°

Srijeda

23.07.

40° / 24°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
DPS: Demokrate doživjele očekivan debakl u Pljevljima

Politika

Comments 0

DPS: Demokrate doživjele očekivan debakl u Pljevljima

Autor: Antena M

  • Viber

"Krah Demokrata u Pljevljima i skromna izborna konferencija pokazuju da demagogija i pusto samoreklamiranje ne prolaze na duge staze", saopšteno je iz Opštinskog odbora DPS Pljevlja.

"Sinoćni debakl protkan floskulama istrošenih demagoga nije mogao biti spašen na brzinu popunjenim stolicama rodbinom koju su zaposlili u elektroenergetskom sektoru. Ne čudi smjena poštenog ekonomiste Milojice Teševića kojeg je zamijenio pravnik sa Uniona Rovčanin, tvorac matrice "zaposliti svu rodbinu do devetog koljena"", istaknuto je u saopštenju.

Ovo je, dodaju, "posljednji čin u tragikomediji čiji su glumci pokazali pravo lice".

"Maske su pale, publike sve manje i samo ostaje da se priča o putujućem pozorištu koje je došlo, izvelo predstavu i otišlo u zaborav", zaključili su iz OO DPS Pljevlja.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR