11° / 8°

22.04.

13° / 7°

Milanu bod u Firenci

Remi u Firenci, Milan i Fiorentina igrali su 1:1, poništena čak dva gola gostima.

U 34. minutu smo vidjeli dosta kontroverznu situaciju. Ibrahimović postiže gol u režiji 'uradi sam', ali je spektakularan gol Šveđanina poništen po VAR pregledu gdje je sudija vidio igranje rukom iskusnog napadača.

Milan i poslije pauze nastavlja sa dobro igrom što je urodilo golom u 56. minutu. Rebić uz dosta sreće nastavlja svoju seriju golova.

U 62. minutu "ljubčasti" ostaju sa igračem manje pošto Dalber ruši napadača Milana kao zadnji igrač odbrane.

"Rosonerima" je poništen još jedan gol, ovog puta bez svog pogotka ostaje Kastiljeho zbog ofsajda.

Ipak Fiorentina stiže do boda u samoj završnici meča. Kapiten Romanjoli ruši nekadašnjeg saigrača Kutronea u šesnaest metara, Begović blizu lopte, ali Pulgar je precizan, 1:1 u 85. minut!