13° / 8°

25.04.

10° / 6°

Milan tri od tri

Fudbaleri Milana nastavljaju da dobijaju bez Ibre, Specija je pala na "San Siru" 3:0.

U prvom delu igre bez većih šansi, "rosoneri" su imali tek jedan šut u okvir gola. Na drugoj strani debitant u Seriji A je pokušao preko Verdea, ali Donaruma na mestu.

Čalhanoglu je asistirao za prvi gol Leaa. Portugalac dolazi do prvog gola u Seriji A ove sezone, igrao se 57. minut.

"Rosoneri" su imali dosta bolju igru, sjajni Teo Ernandez je poslije solo akcije udvostručio vođstvo. Odlični bek je oduzeo loptu na sredini terena a onda i postigao gol u 76. minutu.

Samo dva minuta kasnije, Leao ovjerava novu pobjedu Milana - Portugalac se sjajno snašao u šesnaestercu poslije asistencije Kesija.