12° / 8°

25.04.

13° / 8°

Petrovac slavio na DG areni

Fudbaleri Petrovca pobijedili su danas na DG areni ekipu Podgorice 3:1, u premijernom meču 11. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Petrovački tim, koji je upisao prvi trijumf ove sezone, poveo je golom Mirze Đurđevića u 14. minutu.

Izjednačio je Šaleta Kordić u 29, a novu prednost domaćinu donio je Rjoja Tačibana u 65. minutu.

Konačan rezultat postavio je Luka Merdović u 89. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Budućnost u Nikšiću, pogotkom Draška Božovića u 15. minutu, vodi protiv Sutjeske 1:0, a minimalnu prednost ima i Zeta protiv Jezera u Golubovcima.

Vodeći pogodak postigao je Vasko kalezić u 43. minutu.

U 17 sati počeće duel OFK Titograda i Rudara u podgoričkom naselju Stari aerodrom, dok će se sat kasnije u Tuzima sastati Dečić i Iskra.