24° / 14°

30.04.

24° / 15°

Novi kiks PSŽ-a

Dvanaesto kolo igra se ovog vikenda u francuskoj Ligi 1, a utakmica koja je obilježila dan bio je duel PSŽ-a i Bordoa, koji je završen bez pobjednika, rezultatom 2:2.

Gosti su poveli već poslije deset minuta igre, kada je Pembele postigao autogol.

Nije se dugo čekalo na preokret, domaći su u 27. minutu iznudili penal koji je realizovao Nejmar, a samo minut kasnije Kean je pogodio za 2:1 u korist PSŽ-a.

Ali, Žirondinci se nisu predavali, pa je u 60. minutu na asistenciju Ben Arfe izjednačenje Bordou donio Adli - 2:2.

Veliki bod za Bordo koji se nalazi na jedanaestom mjestu na tabeli sa po četiri pobjede, remija i poraza.