30.04.

25° / 16°

Sutjeska nakon velikog preokreta pobijedila Zetu

Izvor: Vuk Raičević

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Nikšiću ekipu Zete 4:3, u premijernom meču 23. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Ekipa iz Golubovaca dva puta je u Nikšiću ima po dva gola prednosti, vodila je 2:0 i 3:1, ali na kraju nije uspjela da izbjegne poraz, treći uzastopni u proljećnom dijelu šampionata.

Zeta je povela pogotkom Marka Burzanovića u četvrtom, a isti igrač povisio je na 2:0 u 22. minutu.

Na 2:1 smanjio je Nikola Janjić u 35, a prednost od dva gola vratio je Srđan Krstović u 39. minutu za vođstvo od 3:1.

Prednost gostiju na 3:2 smanjio je Marko Ćetković u 45, dok je Janjić, svojim drugim pogotkom, poravnao na 3:3 u 73. minutu.

Odlučujući pogodak, za deseti trijumf Sutjeske ove sezone, postigao je Milivoje Raičević u 85. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Dečić i Rudar igraju u Tuzima 0:0.

U 15 sati počeće duel Podgorice i Jezera na DG areni, dok je za 16 zakazan početak meča između OFK Titograda i Iskre u podgoričkom naselju Stari aerodrom.

Kolo će zaključiti meč u Petrovcu, između istoimenog domaćeg tima i vodeće Budućnosti koji je predviđen za 17 sati.