24° / 15°

01.05.

23° / 15°

Liverpul nakon drame do pobjede

Fudbaleri Liverpula pobijedili su Aston Vilu 2:1 u uzbudljivoj utakmici 31. kola Premijer lige.

Mučio se tim Jirgena Klopa, gubio na poluvremenu, ali uspio da preokrene u drugom poluvremenu preko Mohameda Salaha i Trenta Aleksander-Arnolda.

Odluka je pala u 91. minutu kada je desni bek "crvenih" poslao loptu u gol gostiju iz Birmigema poslije odlične odbrane Emilijana Martinesa.

Prethodno je Salah dao gol, prvi iz igre za Liverpul na Enfildu poslije 12 sati i 45 minuta i donio izjednačenje poslije vođstva Vile zahvaljujući golu Olija Votkinsa.

Ipak, ono što je obilježilo meč je i kontroverzna odluka sudija da u prvom poluvremenu poništen gol Robertu Firminu.

Opet su se izvlačile linije i donosile odluke o kojima će se pričati u narednim danima.

Srećom po tim Liverpula, to mu neće ostati urezano kao na nekim ranijim mečevima.