12° / 11°

24.04.

14° / 9°

Remi Sutjeske, Jezero bolje od Budućnosti

Fudbaleri Sutjeske osvojili su bod, dok su Budućnost i Dečić upisali poraze u pretposljendjem, 35. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska, koja je ranije obezbijedila novi trofej, igrala je u gostima sa Petrovcem neriješenio 1:1.

Domaćin je poveo golom Adnana Bašića u 27.
minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Danijel Nikolić u 83. minutu.

Budućnost je u Danilovgradu poražena od plavskog Jezera 2:1

Podgorički tim poveo je golom Stefana Miloševića u 22. minutu

Izjednačio je Rodrigo Faust u 44, a pobjedu plavskom timu postigao je Aldin Adžović u 52. minutu.

Dečić je u Baru izgubio od Mornara 2:1.

Domai sastav do pobjede vodili su Siniša Stevanović u 33. i Aleksandar Vujačić u 49. minutu.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Erjon Vucaj u 69. minutu.

Važne pobjede u borbi za opstanak ostvarili su fudbaleri Podgorice i Zete.

Podgorica je na DG areni savladala Iskru 3:2, a odlučujući pogodak postigla je u četvrtom minutu sudijske nadoknade izjedanaesterca.

Do pobjede došla je golovima Matije Krivokapića u 31, Darka Đajića u 33. i Vladimira Boljevića i četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Strijelci za Iskru bili su Žarko Grbović u 2. i Mihailo Perović u 23. minutu.

Zeta je u Golubovcima slavila protiv Rudara 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Artur Zahorulko u 57. minutu.

Sutjeska je, nakon 35. kola, vodeća sa 75 bodova i ima 11 više od drugoplasirane Budućnosti.

Dečić je treći sa 56, Iskra je osvojila 51, a Mornar 47 bodova.