20° / 11°

06.05.

21° / 12°

Arsenal ponovo ubjedljiv

Arsenal je u naletu u Premijer ligi, a do pete pobjede zaredom je stigao dominantno na gostovanju Barnliju.

Nakon šestice protiv Vest Hema, tim Mikela Artete je sada dao pet golova – slavio je 5:0 na “Tarf Muru” u meču koji je bio riješen već na poluvremenu.

Martin Edegor je u 4. minutu pogodio sa ivice kaznenog prostora, a u 41. je sa bijele tačke siguran bio Bukajo Saka.

Sjajna partija “tobdžija” se nastavila u drugom dijelu.

Saka je u 47. povisio na 3:0, onda se upisao Leandro Trosar, a konačan rezultat je postavio Kai Haverc.

Totenhem je razočarao – u sjevernom Londonu je slavio Vulverhempton 2:1.

Žoao Gomeš je bio dvostruki strijelac za “vukove”, Sparsima nije pomogao ni gol Dejana Kuluševskog koji je u 46. minutu pogodio za izjednačenje.