08.05.

20° / 13°

Liverpul u 99. minutu do pobjede

Izvor: EPA-EFE

Fudbaleri Čelsija odigrali su neriješeno 2:2 u gostima kod Brentforda, u utakmici 27. kola Premijer lige.

U istom terminu, Liverpul je savladao 1:0 Notingem Forest na strani.

Činilo se da je posljednju šansu da nešto promijeni imao Njunjes u petom minutu nadoknade vremena, međutim, Urugvajac je dobio još jednu šansu.

Igrao se deveti minut "produžetka", kada je uspio da na centaršut Mekalistera postigne pobjedonosni gol.

"Redsi" su prvi na tabeli sa 63 boda, četiri više od Sitija, uz meč više, dok su "šumari" 17. sa 24 poena i predstoji im borba za opstanak.

Rezultati: Notingem Forest – Liverpul 0:1, Brentford – Čelsi 2:2, Everton – Vest Hem 1:3, Fulam – Brajton 3:0, Njukasl – Vulverhempton 3:0 i Totenhem – Kristal Palas 3:1.