18° / 14°

10.05.

20° / 13°

Pobjede Bokelja i Otrant-Olimpika

Vodeći timovi Druge crnogorske lige, fudbaleri Bokelja i Otrant-Olimpika, ostvarili su pobjede u 28. kolu.

Lider šampionata, kotorski Bokelj, pobijedio je u Radanovićima ekipu Grblja 3:1.

Kotorski tim do 18. pobjede vodili su Dejan Pepić u 72. iz jedanaesterca, Vladan Kordić u 82. i Petar Vukčević u trećem minutu sudijske nadoknade.

Jedini pogodak za Grbalj, vodeći na utakmici, postigao je Nikola Stanišić u 69. minutu.

Otrant-Olimpik je na DG areni slavila protiv Podgorice 2:0, golovima Kristijana Škrelje u 47. i Anđela Rudovića u trećem minutu sudijske nadoknade.

Slavio je i Lovćen, koji je u Petrovcu bio bolji od Koma 2:1.

Lovćen je do devete pobjede došao golovima Benjamina Kacića u 10. i 57. minutu.

Jedini pogodak za Kom postigao je Tejiri Moses Opeke u 42. minutu.

Internacional i Berane igrali su 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Igala i Iskre, koji je završen 1:1.

Gosti iz Danilovgrada poveli su golom Ognjena Rolovića u 57. minutu.

Konačan rezultat postavio je Ivan Alehandro Mora u 60. minutu.

Bokelj je, nakon 28. kola, vodeći na tabeli sa 62 boda i ima dva više od drugoplasiranog Otrant-Olimpika.

Podgorica je treća sa 43 boda i dvije utakmice manje, dok je četvrti Grbalj sa 39 bodova