Kao da niko ne želi titulu u Hrvatskoj, u posljednjem kolu svi su poraženi, Rijeka, Hajduk i Dinamo i to niko nije očekivao.
Ukoliko se desi da Hajduk iz Splita osvoji titulu, pokušaće da dovede i Edina Džeka, reprezentativca BiH.
Fudbaleru Fenerbahčea ističe ugovor, neće ga nastaviti u tom klubu i jasno je da slijedi promjena za njega.
Džeko je ove sezone odličan za jednog 39-godišnjaka, i dalje blista na terenu i postiže golove, a Hajduku bi definitivno mogao da donese mnogo ukoliko bi stigao na "Poljud".
Najnovija informacija koja stiže iz Turske jeste da je Džeku ponuđen ugovor na 1+1 godinu od strane Hajduka, ostaje da se vidi da li će slavni fudbaler prihvatiti ponudu kluba koji predvodi ove sezone Đenaro Gatuzo.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR