32 °

max 32 ° / min 15 °

Nedjelja

15.06.

32° / 15°

Ponedjeljak

16.06.

29° / 17°

Utorak

17.06.

30° / 18°

Srijeda

18.06.

31° / 18°

Četvrtak

19.06.

31° / 19°

Petak

20.06.

33° / 20°

Subota

21.06.

31° / 19°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Trent se oprostio od Enfilda: Nikada se nisam osjećao ovako voljeno i cijenjeno

Izvor: EPA-EFE

Fudbal

Comments 0

Trent se oprostio od Enfilda: Nikada se nisam osjećao ovako voljeno i cijenjeno

Izvor: CdM

Autor: Antena M

  • Viber

Trent Aleksander-Arnold se juče emotivno oprostio od Liverpula nakon što je klub sa Enfilda proslavio osvajanje 20. titule Premijer lige.

U svom poslednjem nastupu na Enfildu, u remiju 1:1 protiv Kristal Palasa, ušao je u igru u drugom poluvremenu i bio srdačno pozdravljen od navijača, što je bio snažan kontrast u odnosu na zvižduke koje je dobio nekoliko nedjelja ranije zbog najave odlaska u Real Madrid.

„Nisam znao šta da očekujem kada sam izašao na Enfild nakon svega što se dogodilo prije nekoliko nedjelja, ali želio sam da odigram još jednom za klub. Reakcija koju sam dobio znači mi sve. Igrao sam stotine utakmica, ali nikada se nisam osjećao toliko voljeno i cijenjeno”, kaže Trent i dodaje:

„Od srca se nadam da će jednog dana navijači prepoznati ono što sam dao timu.”

Ovaj oproštaj označava kraj njegove 20-godišnje veze sa Liverpulom, tokom koje je odigrao 354 utakmice, postigao 23 gola i zabilježio 92 asistencije.

Očekuje se da će uskoro potpisati za Real Madrid kao slobodan igrač.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR