4 °

max 10 ° / min 2 °

Srijeda

17.12.

10° / 2°

Četvrtak

18.12.

14° / 4°

Petak

19.12.

14° / 10°

Subota

20.12.

15° / 9°

Nedjelja

21.12.

13° / 8°

Ponedjeljak

22.12.

12° / 8°

Utorak

23.12.

9° / 7°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Pogledajte: Vučić ofarbao jaja za studente koji hoće da uče i donio ih u Ćacilend

Izvor: AV

Region

Tag Video
Comments 0

Pogledajte: Vučić ofarbao jaja za studente koji hoće da uče i donio ih u Ćacilend

Autor: Antena M

  • Viber

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić posjetio je danas studente koji hoće da uče u Pionirskom parku, Ćacilendu.

 Vučić je ranije pripremio i ofarbao jaja u Predsjedništvu za studente.

„Divno ste ovo spremali, hvala vam za osmijehe i sve ovo i što brinite o ovoj djeci“, zahvalio je Vučić ženama na štandovima na kojima su bili kolači, jaja i ručni radovi.

„Stvarno sam bojio jaja za vas, nisam sva, ali neka jesam. Oko 20-30 sam obojio, došao sam da vam zahvalim, stvarno vam se divim. Donijeli smo i voće. Stvarno vam se divim, ne samo zbog toga što ste izdržali da budete napolju, već i zbog hrabrosti da izdržite linč kojim ste bili izloženi. I nikada oni koji pripadaju čoporu, niti su bili niti će biti uspješniji”, rekao je studentima koji hoće da uče.

 Vučić je ocijenio da su studenti u Pionirskom parku „svima podigli moral „u nama u politici“.

„Mi ćemo da nastavimo ovo sa ovim skupovima, da li 10. ili 17. maja u Nišu“, naveo je on i dodao da je važno da se nastavi nastava na fakultetima.

On je govorio o aktuelnoj situaciji ispred RTS-a, ali i iznio svoj utisak da je „blokadera manje“.

„Drugačije razmišljamo, a da li ih je mnogo manje, naravno. To dejstvo adrenalinsko prestaje poslije izvjesnog vremena. Racionalni argumenti se sporo probijaju, ali se probijaju. Međutim, ovi koji ostaju su najradikalniji. I oni sad ne mogu da razumiju da su oni šest mjeseci maltretirali sve nas i cijelu zemlju, maltretirali šest mjeseci, a da se ne završi nekakvim njihovim uspjehom. Nečim da ne probaju. Zato oni pokušavaju da prave ove radikalne ludosti sa RTS-om, sa bukvalno mučenjem ljudi. Torturom neviđenih razmjera. Ali će tu napraviti i dodatne greške. Mi smo trpeljivi, strpljivi. I samo da ljudi, obični ljudi u Srbiji ne budu ogorčeni na nas zato što ih puštamo i zato što ne reagujemo još. To nije znak naše slabosti, vjerujte mi na riječ”, kazao je Vučić.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR