25.04.

14° / 9°

Dva majstorska gola crnogorskog reprezentativca za pobjedu Standarda

Tag Video

Danas je 23-godišnji Aleksandar Boljević konačno nagovijestio da bi mogao da bude ozbiljno pojačanje za belgijskog velikana, pošto je sa dva majstorska gola vodio Standard do pobjede nad Eupenom od 3:0 i ostanak na čelu tabele.

Kostas Laifis je već u šestom minutu nagovijestio da će ovo biti lagana šetnja za Standard, ali je Boljević na kraju “ukrao šou”. Prvo je glavom u 27. minutu zakucao loptu u gostujuću mrežu za 2:0, da bi onda u 61. vješto zavrnuo čuvara negdje na 20 metara od gola, a onda sa puno efea poslao loptu tamo gdje Eupenov golman nikako nije mogao da je stigne.

Do sada je uglavnom Boljević bio rezervna opcija u Standardu, samo je jednom bio u startnih 11, sve skupa odigrao 121 uoči ovog meča, ali posline ovakve partije vjerovatno će dobiti značajno veću minutažu.