14° / 9°

25.04.

14° / 9°

Pet golova u pobjedi Milana nad Bolonjom

Fudbaleri Bolonje poraženi su u 15. kolu Serije A na svom stadionu, Milan je na "Renato Dal'Ari" slavio sa 2:3 (1:2).

Nakon samo 15 minuta igre, Bani je skrivio penal, koji je u gol pretvorio Pjontek.

Igrao se 32. minut kada je Teo Ernandez pobjegao odbrani domaćeg sastava, Suso ga je pronašao, a bivši igrač Reala je sa par metara lako matirao Skorupskog za 2:0.

Vratio je samo osam minuta kasnije lihjvi bek "Rosonera" nadu domaćem sastavu, nespretno je reagovao nakon kornera i zatresao je sopstvenu mrežu.

Sa 2:1 u korist ekipe Stefana Piolija se otišlo na odmor, da bi na samom startu nastavka Bonaventura postigao lijep pogodak sa ivice kaznenog prostora za 3:1.

U finišu meče, penal za domaćina, Sansone je uzeo loptu i stavio je na kreč i smanjio na 3:2.

Pobjeda "Rosonera", druga vezana, sada su 10. sa 20 bodova, Bolonja dva mjesta ispod sa četiri boda manje.