Gosppdine Besicu vrlo Vas cijenim kao izvrsnog i objektivnog strucnjaka.
Ovo OBJEKTIVNO po mome ima ipak jedan eide da recemo vrlo mali i neznatan nedostatak kojemu Vi ne pridajete nikakav znacaj mada puno gradjana a i poneki novinar vjeruje da je gosppdin Vucic ipak investirao da bude malo drugaciji odnos .
Ne boj se Bešiću nećemo se pacifikovat. Mi prebiramo što je bilo prije 500 godina i seciramo a ne ove pokušaje pumpanja broja Srba. Nejake opozicione partije kao i njihovi nosioci koji su doveli do svega ovoga a imali su 15 godina da sve ured će takođe odgovarati. Pogotovo oni statiriji ušuškani.
Znači 4% onih koji su se izjašnjavali kao Crnogorci koji govore srpskim su se ove godine izjasnili da su Srbi. A 2% onih koji su se izjašnjavali kao Bošnjaci koji govore crnogorskim jezikom su se ove godine izjasnili da pričaju bosanski jezik.
Pogrešan je ovo trend za gradjansku državu.
U ovom popisu je pokradjen Nacionalni Identitet Bosnjaka u korist Srba i to oko 10%
jer onih koji se izjasnjavaju kao Srbi nije ih bilo vise od 15% 1995 god.
Ova popis ptanovnistva bi trebalo razmatrat u Stragzburu na sudu i to odma.
Mila K
A o čemu džuboks pjeva kad ne poznaje popisnu metodologiju?
mb
Gosppdine Besicu vrlo Vas cijenim kao izvrsnog i objektivnog strucnjaka. Ovo OBJEKTIVNO po mome ima ipak jedan eide da recemo vrlo mali i neznatan nedostatak kojemu Vi ne pridajete nikakav znacaj mada puno gradjana a i poneki novinar vjeruje da je gosppdin Vucic ipak investirao da bude malo drugaciji odnos .
Valter
Pegla očiti inžinjering.
Posledicr
Ne boj se Bešiću nećemo se pacifikovat. Mi prebiramo što je bilo prije 500 godina i seciramo a ne ove pokušaje pumpanja broja Srba. Nejake opozicione partije kao i njihovi nosioci koji su doveli do svega ovoga a imali su 15 godina da sve ured će takođe odgovarati. Pogotovo oni statiriji ušuškani.
Lovćen
Znači 4% onih koji su se izjašnjavali kao Crnogorci koji govore srpskim su se ove godine izjasnili da su Srbi. A 2% onih koji su se izjašnjavali kao Bošnjaci koji govore crnogorskim jezikom su se ove godine izjasnili da pričaju bosanski jezik. Pogrešan je ovo trend za gradjansku državu.
Loza
U ovom popisu je pokradjen Nacionalni Identitet Bosnjaka u korist Srba i to oko 10% jer onih koji se izjasnjavaju kao Srbi nije ih bilo vise od 15% 1995 god. Ova popis ptanovnistva bi trebalo razmatrat u Stragzburu na sudu i to odma.
losmi
@Loza Placaj taksu i salji.. Dok je jos vruce, da se ne oladi.... Pozuri, delaj Japanski a nemoj po Crnogorski da se izajalovi.