Petorici mladića iz okoline Podujeva kažnjeni su sa po 300 eura zato što su prije dvije noći u Ulcinju remetili javni red i mir, potvrđeno je Anteni M iz Uprave policije.
Takođe, kako saznajemo izrečena je mjera zabrana ulaska u Crnu Goru na pola godine.
Mladići su kod sudije za prekršaje priznali djelo koje im je stavljeno na teret navodeći da su bili pod dejstvom alkohola.
Tačnije prije dvije noći, mladići sa Kosova su, kada su na Pristan došli pripadnici policije uzvikivali “Ua policija“ i „UČK, UČK“.
Incident sa Pristana za Antenu komentarisao je predsjednik Opštine Ljoro Nrekić:
“To nije dobro za građane Ulcinja. U saznanju sam da su ti mladići sankcionisani, priznali su grešku i bili su u pripitom stanju. U svakom slučaju takve parole ne smiju da se čuti više, naročito ne u Ulcinju".
Ulcinj je, ističe Nrekić multietnički grad, i onaj ko, kako kaže remetii mir u tom gradu za njega nema mjesta u Crnoj Gori.
“Ne smije se tako nešto desiti u Ulcinju, Ulcinj je grad u Crnoj Gori, tako da moramo da se povinujemo zakonima crnogorskim” zaključio je Nrekić za Antenu M.
Knjaz Danilo
@MARTIN,Ovi samo ljeti i dolaze tako da ovih 6 mjeseci isto kao da nijesu kaznjeni.Treba zabranu ulaska dozivotno,jednom kazni drazava zestoko i vise nikad nece biti ovakvih ispada.
MARTIN
Prvi put..kazna novcana ok.Al zabrana ..6 mjeseci to je jako puno