23 °

max 28 ° / min 18 °

Subota

21.06.

28° / 18°

Nedjelja

22.06.

28° / 15°

Ponedjeljak

23.06.

30° / 18°

Utorak

24.06.

31° / 19°

Srijeda

25.06.

34° / 22°

Četvrtak

26.06.

35° / 23°

Petak

27.06.

35° / 23°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Uprkos snijegu, neizvjestan početak ski sezone u Kolašinu i Rožajama

Izvor: Skijališta Crne Gore

Društvo

Comments 0

Uprkos snijegu, neizvjestan početak ski sezone u Kolašinu i Rožajama

Izvor: RTCG portal

Autor: Antena M

  • Viber

Iako snijeg intenzivno pada na skijalištima u Kolašinu, još je neizvjesno kada će početi ski sezona, kažu turistički poslenici iz Ski centra Kolašin 1600. Slična situacija je i na skijalištu Turjak u Rožajama.

"Ne možemo sa sigurnošću reći da je snijega u dovoljnim količinama da bismo krenuli u neku ski sezonu, što se tiče cijele infrastrukture, ljudstva, svi smo apsolutno spremni i evo čekamo da vidimo da li je dovoljno snijega da krenemo i sa ski sezonom”, kazao je direktor Ski centra Kolašin 1600 Bojan Medenica. 

On navodi da je iz godine u godinu veća posjeta gostiju iz Hrvatske, Srbije, Slovenije.

“Kad znate da u susjednim zemljama imaju ski centre poput Jahorine, Kopaonika, ali se ipak opredijele za skijalište u Kolašinu,  znači da smo na dobrom putu”, kazao je Medenica.

Skijalište Turjak 2 je bilo spremno za početak zimske sezone još prije mjesec dana, kaže , ali nažalost kao i u mnogim većim zimskim centrima snijeg je odložio pokretanje te zimske turističke sezone.

“Ovih dana očekujemo da će biti dovoljno snijega, kao što vidite i danas da u Rožajama intenzivno pada snijeg, to skijalište je značajno za našu Opštinu jer je prije svega jako dostupno na samom magistralnom putu između Berana i Rožaja", kazao je direktor TO Rožaje Nedžad Murić.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR