Advokat Bratislava Dikića, Dušan Jovović, saopštio je za portal Antena M da je o navodnim prijetnjama Dikiću u spuškom zatvoru, tek jutros informisan iz medija, te da još ne može da potvrdi da je ta informacija tačna.
"Nijesam čuo ništa u vezi sa prijetnjama Dikiću, o tome sam čuo iz medija", saopštio je kratko Dikićev advokat koji mu je dodijeljen po službenoj dužnosti.
Jovović kaže i da ne zna kada bi vanraspravno vijeće suda trebalo da odlučuje o prijedlogu da se ukine pritvor njegovom branjeniku.
"Ne mogu da se izjasnim o tome jer taj prijedlog treba da se dostavi Tužilaštvu na izjašnjenje. Šta očekujem ni tu se ne mogu izjasniti jer je do sada svaki prijedlog odbijen ali je zdravstveno stanje Dikića toliko narušeno da je upitno njegovo dalje praćenje postupka i sve ostalo, a i tu su formalnopravni razlozi koji su istaknuti u prijedlogu za ukidanje pritvora," kazao je Jovović.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR