17 °

max 26 ° / min 17 °

Ponedjeljak

01.09.

26° / 17°

Utorak

02.09.

30° / 19°

Srijeda

03.09.

27° / 20°

Četvrtak

04.09.

30° / 19°

Petak

05.09.

33° / 20°

Subota

06.09.

33° / 21°

Nedjelja

07.09.

33° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Nakon odslužene kazne u Urugvaju, Ajdarpašić izručen Crnoj Gori

Izvor: Uprava policije

Hronika

Comments 0

Nakon odslužene kazne u Urugvaju, Ajdarpašić izručen Crnoj Gori

Autor: Antena M

  • Viber

Sinoć je realizovana ekstradicija Ardijana Ajdarpašića (27) iz Bara - pripadnika jedne organizovane kriminalne grupe iz Urugvaja u Crnu Goru.

- Za A.A. je raspisana međunarodna potjernica NCB Interpol-a Podgorica na osnovu naredbe Osnovnog suda u Baru radi izdržavanja kazne zatvora u Crnoj Gori u trajanju od dvije godine na koju je pravosnažno osuđen zbog izvršenog krivičnog djela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga Krivičnog zakonika Crne Gore, navodi se u saopštenju Uprave policije.

Napominju i da je A.A. lišen slobode u Urugvaju 23. marta 2023. godine u operaciji kodnog naziva „Virtus“, kada je nacionalna policija Urugvaja zaplijenila više od 1.200 kilograma opojne droge kokain i tom prilikom slobode je lišeno 10 osoba, među kojima i dva državljanina Crne Gore - navedeni A.A. i lice S.D.

MUP Urugvaj

- A.A. je po odležanoj kazni zatvora u Urugvaju, lišen slobode po međunarodnoj potjernici NCB Interpol-a Podgorica, te je izvršena njegova ekstradicija iz Urugvaja u Crnu Goru od strane službenika NCB Interpol-a Podgorica uz asistenciju Posebne jedinice policije, zaključuju iz UP.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR