26 °

max 39 ° / min 23 °

Subota

26.07.

39° / 23°

Nedjelja

27.07.

32° / 20°

Ponedjeljak

28.07.

31° / 18°

Utorak

29.07.

29° / 19°

Srijeda

30.07.

31° / 17°

Četvrtak

31.07.

33° / 18°

Petak

01.08.

33° / 20°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
EPCG produžava popuste do kraja 2025. godine

Ekonomija

Comments 0

EPCG produžava popuste do kraja 2025. godine

Autor: Antena M

  • Viber

Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) nastavlja da pruža podršku svim domaćinstvima koja snabdijeva električnom energijom, saopšteno je iz te kompanije.

"Na osnovu današnje odluke našeg Odbora direktora, EPCG produžava važenje postojećih popusta i za period od 1. jula do 31. decembra 2025. godine, čime nastavlja da ublažava posljedice povećanja cijena mrežnih usluga i omogućava povoljnije uslove snabdijevanja. Popust od 6,4% na mrežne usluge ostvarivaće sve redovne platiše. Takođe, svi koji redovno izmiruju svoje obaveze i čija mjesečna potrošnja ne prelazi 500 kWh, zadržaće pravo na značajne popuste na obračunatu aktivnu energiju: 38% za članove “Zlatnog tima” te 21,5% za ostale redovne platiše", navodi se u saopštenju.

Ovom odlukom, kako se ističe,  EPCG želi još jednom da podvuče koliko cijeni odgovoran odnos prema potrošnji i redovno izmirivanje obaveza. Na taj način ne samo da se ostvaruju značajne uštede, već se i doprinosi stabilnosti elektroenergetskog sistema i širenju svijesti o energetskoj efikasnosti.

"Produženjem ovih pogodnosti, EPCG potvrđuje ulogu pouzdanog i odgovornog partnera svim domaćinstvima, uz poseban fokus na podršku najosjetljivijim kategorijama potrošača", navodi se u saopštenju. 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR